Mistrzostwa Podkarpacia Dukla

28.09.2019 roku w Dukli odbyły się XXI MISTRZOSTWA PODKARPACIA dzieci i młodzieży KARATE KYOKUSHIN. W zawodach brało udział 169 zawodników z 19 klubów POZK. Nasz klub reprezentowało czworo zawodników: Dominika Bednarska, Karolina i Zuzanna Styrna oraz Dawid Sęk.

Karolina zajęła 3 miejsce w kata juniorek młodszych. Dominika, która po raz pierwszy stratowała na zawodach, zajęła 2 miejsce w kata juniorek młodszych. Zuza zajęła 2 miejsce w kata juniorek co jest jej największym osiągnięciem w dotychczasowej karierze. Natomiast nasz Mistrz Europy Dawid Sęk zarówno w kata juniorów jak i w kumite juniorów w kategorii+70kg zajął 1 miejsce. W kata po 2 turze nad swoim przeciwnikiem osiągnął przewagę 5 punktów. Natomiast w kumite wygrał dwie walki przez wazari najpierw z zawodnikiem z Przemyśla, a później z zawodnikiem z Kolbuszowej. Dodatkowo nasz klub zajął 6 miejsce w klasyfikacji drużynowej. OSU!!!