Międzynarodowy Turniej o Puchar Wójta gminy Łabunie

W dniu 13 kwietnia odbył się Międzynarodowy Turniej o Puchar Wójta gminy Łabunie i Mistrzostwa Województwa Lubelskiego młodzików i juniorów młodszych. Nasz klub reprezentowało 4 zawodników: Zuzanna i Karolina Styrna, Akhram Gebali i Dawid Sęk.

Akhramowi nie udało się zdobyć podium w kata młodzików i w swojej kategorii kumite. Jednakże trzeba dodać, że jako pierwszy przedstawiciel z naszego klubu uczestniczył w walce na zasadach organizacji WKF. Zuzanna zajęła 3 miejsce w kata juniorek i 3 miejsce w kumite juniorek w kategorii + 60kg. był to pierwszy start w konkurencji kumite w karierze Zuzanny. Karolina zajęła 2 miejsce w kata juniorek młodszych świetnie wykonując w finale tsuki no kata. Natomiast Dawid zajął 3 miejsce w kata juniorów przegrywając o 0,4 pkt ze swoimi przeciwnikami z Lublina. W kumite był bezkonkurencyjny wygrywając 3 walki z dużą przewagą w kategorii + 70kg. Był to kolejny sprawdzian przed zbliżającymi się Wagowymi Mistrzostwami Europy, które odbędą się w dniach 18-19 maja we Wrocławiu.